Posted on: 29 stycznia 2018 Posted by: Filip Comments: 0
www.dezybis.com.pl herbalife skin

Rady na temat sekretów zdrowego trybu życia warto czerpać od mistrzów długowieczności i harmonii, czyli od Chińczyków. Ogólnie, jest to naród, który może poszczycić się największą, średnią długością życia na całym świecie.

Wielu żyje po sto i więcej lat, ciesząc się do końca dobrą kondycją, siłami witalnymi, a nawet płodząc dzieci! Według teorii Chińczyków, lekiem na wszelkie choroby i dolegliwości jest zdrowotny żeń-szeń, który skrupulatnie dodają oni niemal do każdy przygotowanej przez siebie potrawy. Innym, niemniej zdrowym składnikiem ich codziennej diety jest też sojowe tofu, które odznacza się niebywałymi właściwościami antynowotworowymi.

Nie można zapomnieć również o, jakże popularnych w chińskim menu, rybach. Więcej przydatnych, chińskich rad zdrowotnych to między innymi: stosowanie preparatów zawierających substancję o nazwie panax ginseng, a także picie prawdziwej zielonej herbaty w ilości przynajmniej trzech filiżanek dziennie.

Ponadto, każdy Chińczyk zapytany o to jak zachować dobre zdrowie, z pewnością wymieni to, iż nigdy nie należy najadać się do syta.

www.polandmuaythai2014.eu