Posted on: 30 kwietnia 2018 Posted by: Filip Comments: 0
fornir naturalny Foliowe, błyszczące srebrne naklejki na maszyny typu SilverStick do prezentowania logo, gwarancji lub certyfikatów

Woda to życie. Bez wody człowiek nie jest w stanie przeżyć nawet tygodnia. Woda, to jednak nie zawsze dostępne wszędzie dobro. Doskonale wiedzą o tym osoby pracujące lub przebywające w ciężkich warunkach – należą do nich żołnierze. Jeżdżą po całym świecie, tygodniami przebywają na misjach lub oddalonych tysiące kilometrów od cywilizacji miejscach. Pracują na pustyniach. I wszędzie tam, gdzie woda to towar deficytowy.

Dlatego też przemysł wojskowy zwrócił uwagę na problem dostępu do wody, wody pitnej. Jednostki wojskowe zaopatrywane są w ogromne kontenery, które nadają się do przewozu oraz dystrybucji wody pitnej. Wyprodukowane są z materiałów przystosowanych do kontaktu z wodą, na których nie pojawia się ani pleśń ani szkodliwe grzyby – jest bezpieczna dla osób korzystających z niej. Użyto tu np. stali nierdzewnej. Kontener wyposażony jest we wszystkie niezbędne przyrządu oraz funkcje, które umożliwiają mu pracę w każdych warunkach. Jest mobilny i nadaje się do przewożenia ciężarówkami.

Dzięki kontenerom, woda dociera do żołnierzy stacjonujących we wszystkich zakątkach świata, a także do ludności cywilnej.