hanzeatycki Postęp

Kontenery do przewozu wody

konfekcjonowanie towarów dla sklepów internetowych Foliowe, błyszczące srebrne naklejki na maszyny typu SilverStick do prezentowania logo, gwarancji lub certyfikatów

Woda to życie. Bez wody człowiek nie jest w stanie przeżyć nawet tygodnia. Woda, to jednak nie zawsze dostępne wszędzie dobro. Doskonale wiedzą o tym osoby pracujące lub przebywające w ciężkich warunkach – należą do nich żołnierze. Jeżdżą po całym świecie, tygodniami przebywają na misjach lub oddalonych tysiące kilometrów od cywilizacji miejscach. Pracują na pustyniach. I wszędzie tam, gdzie woda to towar deficytowy.

Dlatego też przemysł wojskowy zwrócił uwagę na problem dostępu do wody, wody pitnej. Jednostki wojskowe zaopatrywane są w ogromne kontenery, które nadają się do przewozu oraz dystrybucji wody pitnej. Wyprodukowane są z materiałów przystosowanych do kontaktu z wodą, na których nie pojawia się ani pleśń ani szkodliwe grzyby – jest bezpieczna dla osób korzystających z niej. Użyto tu np. stali nierdzewnej. Kontener wyposażony jest we wszystkie niezbędne przyrządu oraz funkcje, które umożliwiają mu pracę w każdych warunkach. Jest mobilny i nadaje się do przewożenia ciężarówkami.

Dzięki kontenerom, woda dociera do żołnierzy stacjonujących we wszystkich zakątkach świata, a także do ludności cywilnej.

www.kozakwojtan.nieruchomosci.pl